3 outfit ideas: Disneyland edition

Celebrities you need to follow on snapchat ASAP

Det skal ikke være nogen hemmelighed, at jeg er den største storforbruger af Snapchat. Jeg har tilføjet alt for mange kendisser, modeller, youtubere osv. Og tænkte det kunne være sjovt, at dele dem med Jer, hvis I også synes det er sjovt at følge med I de kendtes hverdag. Læs videre, hvis du er interesseret i at få nogle nye venner på snappen!

Amra (@Amrezy) & Ashley Benson (@benzo33)amrezy-og-ashleyBella Thorne (@bellathornedab) & Caspar Lee (@casparlee1994)bella-og-casparChet Johnson (@chet_sket) & Chiara Ferragni (@chiaraferragni)chet-and-chiaraChloe Ferry (@chloe1ferry) & Chrissy Teigen (@chrissyteigen)chloe-og-chrissyChristen Dominique (@christensnaps) & Ciera Rogers (@cierarogers)christen-and-cieraConor Maynard (@conorpmaynard) & Danielle Peazer (@dpeazer)conor-og-daniellaEva Longoria (@realevalongoria) & Gregg Sulkin (@gsulkin)eva-and-greggHeart Defensor (@heart.defensor) & Holly Hagan (@hollyhagan1)heart-and-hollyJanel Parrish (@janelparrish) & John Mayer (@johnthekangaroo)janel-og-johnJoe Jonas (@joseadam) & Kate Hudson (@khudsnaps)joe-og-kateKhloe Kardashian (@khloekardashian) & Kim Kardashian (@kimkardashian) khloe-og-kimKourtney Kardashian (@kourtneykardash) & Kylie Jenner (@kylizzlemynizzl)kourtney-og-kylieLydia Elise Millen (@lydiaemillen) & Matthew Noszka (@matthewnoszka) lydia-og-matthewAriana Grande (@moonlightbae) & Meghan Trainor (@mtrainor22)ariana-og-meghanNiall Horan (@niallhoran) & Shay Mitchell (@officialshaym)niall-og-shayParis Hilton (@realparishilton) & Huda (@realhudabeauty)paris-og-hudaSarah Ashcroft (@sarah_ashcroft) & Shawn Mendes (@shawnmendes1) sarah-and-shawnZendaya (@zendaya_96) & Ansel Elgort (@anselelgort) zendaya-og-anselTroian Bellisario (@gaia17) & Kendall Jenner (@kendalljenner)troian-og-kendall

Følg mig her: BlogLovin’ ⎪ Instagram ⎪ Facebook side⎪ Snapchat: @simonekronborg

   

2 kommentarer

Skriv en kommentar

Skriv et svar

Din e-mailadresse vil ikke blive offentliggjort. Krævede felter er markeret med *

 

Næste indlæg

3 outfit ideas: Disneyland edition